Foteliki dla dzieci w Taxi

Jak fotelik samochodowy wpływa na bezpieczeństwo dziecka?

Fotelik samochodowy powinien być obowiązkowym elementem wyposażenia każdego samochodu, w którym jest przewożone dziecko. To odnosi się również oczywiście do taksówek. Pewnie masz już mniejszą lub większą świadomość tego, że wożenie w taksówce bez fotelika samochodowego noworodka lub niemowlaka, może się dla niego skończyć tragicznie. Natomiast, gdy maluch już trochę podrośnie, to bardzo wielu rodziców popełnia jeden błąd. Mianowicie rezygnuje z fotelika samochodowego. W końcu jest to już duże dziecko i nich złego nie może mu się przydarzyć.

Stop! Takie myślenie może skończyć się dramatycznie dla Twojego dziecka, a Ty będziesz gnębiony przez wyrzuty sumienia do końca Twoich dni. To nie jest ważne, czy Twoje dziecko ma dwa latka, czy właśnie ukończyło dziesięć lat. Przewożenie go w taksówce bez odpowiedniego fotelika samochodowego jest proszeniem się o nieszczęście. Jazda bez fotelika dla malucha, który nie osiągnął jeszcze odpowiedniego wzrostu jest śmiertelnie niebezpieczna!

Wyobraź sobie taką teoretyczną sytuację. Ty i Twoja żona wybieracie się z dzieckiem na rodzinną wycieczkę. Niby wszystko jest pięknie. Dobra pogoda, mały ruch na drodze, jesteś wyspany. Jednak coś nieprzewidzianego się wydarza, ktoś zajeżdża Ci drogę uderzasz w drzewo. Dziecko wylatuje z fotelika i trafia na oddział intensywnej terapii. Uwierz nam. Nie chcesz tego przeżywać. Dlatego zadbać o fotelik w swoim samochodzie i w taksówce.Tanie taxi Iława
Dostępność 24/7

Zawsze całodobowo 24/7 każdego dnia tygodnia możesz zamówić kurs taksówką w naszej firmie.

Foteliki dla dzieci w Taxi Iława
Foteliki dla dzieci

Dla bezpieczeństwa tych najmłodszych podróżników, mamy foteliki w tylnych rzędzie siedzeń.

Taxi Iława
6 osobowe auta

Duże i przestronne samochody, zabiorą nie tylko pasażerów ale także duże bagaże.

Tanie taxi Iława
Profesjonalni kierowcy

Stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie a także bezpieczeństwo. Nasi kierowcy to tylko sprawdzenie i pewni.

Tanie taxi Iława
Płatność elektroniczna

Dla każdego klienta, wygodne płatności, lubić płacić telefonem lub kartą płatniczą czy wolisz gotówkę, u nas zapłacisz jak chcesz.

Tanie taxi Iława
Rabaty

Skorzystaj z najlepszych rabatów na rynku, nie musisz jechać 100 raz z nami by podróżować taniej.

Godziny pracy:
Zadzwoń