6 osobowe Taxi

Taksówki osobowe w Twoim mieście. Wybierz miasto z którego chcesz zamówić taksówkę. Teraz to bardzo proste. Zamów przez telefon.

 Telefon 506 249 222

Nasze Taxi

Nasz firma przewozowa obsługuje wiele miast takich jak:

Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawę, Brodnicę, Susz, Kisielice, Malbork, Ostródę i inne miasta a także wioski w pobliżu. Wyróżnia nas to, że posiadamy flotę auto, które zabiorą większą grupę osób, bo aż 6 pasażerów. Wybierając nas mają Państwo pewność, że jadą licencjonowaną taksówką. Dla nas ważny jest komfort podróżowania i dlatego zapewniamy go naszym pasażerom. Wybieraj tylko najlepsze i sprawdzone taksówki, z nami zawsze pojedziesz tanio i wygodnie. Zapisz nasz numer telefonu i ciesz się podróżowaniem. Spotkasz nasz także przy dworcu głównym PKP w Iławie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych.

Dlaczego My?

Czym się wyróżniamy i dlaczego miałbyś wybrać naszą taksówkę osobową ?

Posiadamy pełną licencję na obsługę taxi, wystawiamy paragony za każdy przejazd, klarowne i czyste zasady podczas przejazdów. Zawsze przygotowani na wydanie reszty podczas zapłaty gotówką. Do tego duże doświadczenie za kierownicą a także znajomość topografi miast, w których podróżujemy i pracujemy.

Profesjonalni

Sprawdzone i kompetenete taxi z licencją a także ich kierowcy.

24x7 dostępni

Zdajemy sobie sprawę, że są różne godziny w których mogą Państwo potrzebować taxi, dlatego nasz numer jest zawsze dostępny dla Państwa.

Prywatność

Z nami poczujeszcze się bardzo komfortowo a duże auta zapewnią Ci prywatność podczas podróżowania.

doświadczenie

Nasze doświadczenie jako kierowcy, pozwala zachować kontrolę nad autem i podróżować bezpiecznie w każdych warunkach.